fbpx
Przejdź do treści

Outsorcing pracowniczy

Jak współpracujemy

Zależy Ci na czasie, obniżeniu kosztów oraz bezpieczeństwie prawnym dotyczącym zatrudnienia obcokrajowców? Outsourcing pracowniczy Dla ciebie! Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w znalezieniu odpowiednich ludzi do pracy w Twojej firmie.

OUTSOURCING PRACOWNICZY ZE WSCHODU

Outsourcing pracowników z krajów wschodnich staje się coraz popularniejszy. To świetne rozwiązanie dla firm, które działają sezonowo lub cierpią na chwilowe braki kadrowe.

NIE ZATRUDNIAJ, WYPOŻYCZAJ

Outsourcing pracowniczy to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie chcą lub nie mogą zatrudnić na dłużej pracowników z innych krajów.  W takim przypadku wystarczy, że skorzystasz z oferty JDM Group.

OD CZEGO ZALEŻY CENA

Koszt outsourcingu pracowniczego zależy od wielu czynników, w tym od ich umiejętności, kwalifikacji, stażu pracy i doświadczenia, a także kosztów zakwaterowania oraz obowiązków pracownika. Napisz do nas.

BRAK FORMALNOŚCI I MINIMUM DOKUMENTÓW

Nie chcesz formalności, stania w kolejkach do urzędów i wypełniania setek stron dokumentów?
Skorzystaj z opcji outsourcingu pracowników w JDM Group, będziesz opłacał jedynie faktury. 

WARSZAWA I NAJWIĘKSZE MIASTA W POLSCE

JDM Group działa globalnie! Świadczymy usługi leasingu pracowników ze wschodu na terenie całej Polski. Zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach.

100% OBSADY

Pracownik nie dojechał na czas? Pracownik nie pojawił się danego dnia w miejscu pracy? Kontynuujemy rekrutację i szybko znajdziemy zastępstwo. Zawsze zapewniamy pracowników na czas i obsadzamy w pełni wszystkie stanowiska, niezależnie od tego, czy to praca długoterminowa czy sezonowa.

dlaczego my

satysfakcja ze współpracy z nami

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale się rozwijamy. Dopasowujemy się do wciąż zmieniającego się rynku pracy. To wszystko ma na celu zapewnienie naszym Partnerom pełnej satysfakcji ze współpracy z nami.

01

DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku od 23 lat. Przez ten czas zdobyliśmy szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu HR. Dzięki temu możemy wspierać naszych Klientów w realizacji celów biznesowych, zapewniając im pracowników tymczasowych.

02

ZADOWOLENIE KLIENTA

To główna idea, która przyświeca naszej działalności. Takie podejście zaowocowało wieloma długoletnimi relacjami z Klientami, którzy docenili nasze starania.

03

PROFESJONALIZM

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami kadrowo-płacowymi, ubezpieczeniowymi oraz pobytowymi. Do dyspozycji Klientów oddajemy koordynatorów, którzy służą wsparciem przez 24 godziny na dobę.

najnowsze

opinii o nas

 Dołączono wybrane opinii od klientów z którymi współpracujemy oraz pracowaliśmy przy realizacji usług jakie świadczymy.

Darek Zając
  Darek Zając

  Chcę podziękować firmie za skuteczną współpracę. Wszystkie kryteria oraz wymagania zostały spełnione, przestrzegane wszystkie terminy, które zostały ustalone.

  Izabela Lisowska
   Izabela Lisowska

   Firma bardzo pomogła z dokumentami, koordynatorzy są zawsze w kontakcie. Jeszcze przed wyjazdem odpowiadali na wszystkie pytania i pomagali. Wyjaśnili istotę pracy na osobistym spotkaniu.

   Aleksander Chmura
    Aleksander Chmura

    Polecam firmę JDM Group ze względu na rzetelność i wysoką jakość świadczonych usług. Są uczciwi wobec klienta i sprawnie realizują zlecenia. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy.

    +
    Lata doświadczenia
    +
    Zatrudnionych w ubiegłym roku
    +
    Pracodawców współpracuje z nami
    +
    Osób otrzymało nowy zawód

    achievement

     Dołącz się do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami na rynku pracy.

     Oferty pracy

     Outsourcing pracowniczy, Agencja pośrednictwa pracy JDM Group

     Copyright © 2022. All rights reserved.